Akcesoria i sprzęt do treningu w domu

Regularny trening w domu? Czemu nie! Częste wizyty na siłowni wymagają nakładów finansowych i czasu na dojazdy, co w efekcie nie sprzyja systematycznym ćwiczeniom. Lepiej więc zainwestować w akcesoria i sprzęt do treningu, które będą służyć na co dzień. Warto jednak pamiętać, że efektywność treningów będzie większa, jeśli skorzystamy z urządzeń, które emitują wibracje – znaleźć je można w ofercie sklepu CASADA.

Po jakie akcesoria sportowe warto sięgnąć?

Ciężko sobie wyobrazić owocny trening bez hantli. Okazuje się jednak, że skorzystanie z nowoczesnych hantli wibracyjnych może podnieść intensywność treningu, jednocześnie skracając go. Jak to możliwe? Dzieje się tak, ponieważ wibracje zapewniają dodatkową stymulację mięśni, pozwalając na uzyskanie szybkich efektów w którym czasie. Takie urządzenie posiada dwa stopnie intensywności pracy, a także trzy tryby czasu pracy oraz wyświetlacz LCD. Jest intuicyjne i proste w obsłudze.

Jak jeszcze może wyglądać trening w domu? Sprzęt, po który warto sięgnąć to PowerBoard 3.0. Jest to platforma wibracyjna, która posiada aż 9 poziomów intensywności wibracji! Jej obsługa jest jednak bardzo prosta i może odbywać się za pomocą pilota lub panelu sterowania. PowerBoard 3.0. znacząco podnosi jakość treningu. Osoba wykonująca ćwiczenia na platformie uzyska efekt dwa razy szybciej – a to dlatego, że oprócz korzyści wynikających z treningu, dochodzą te wynikające z zastosowania wibracji.

Ćwiczenia w domu pomoże także wykonywać bieżnia składana PowerWalker. Deszczowa pogoda za oknem? Zimno? To żadna wymówka, by nie udać się na jogging. Bieżnia posiada programy automatyczne, pozwalające dopasować trening do swoich możliwości i kondycji. Poza tym, nie zajmuje ona wiele miejsca i jest bezpieczna – specjalny system poduszek zabezpiecza stawy przed różnego typu urazami. Poza tym, urządzenie posiada pulsometr, port USB, technologię Bluetooth, a także funkcję pomiaru tkanki tłuszczowej.

Poczuć pozytywne wibracje płynące z treningu

Z pewnością warto zainwestować w sprzęt do treningu w domu. Urządzenia wykorzystujące moc wibracji, pozwalają na efektywniejszy i skuteczniejszy trening, wpływając pozytywnie na motywację – kto nie chciałaby szybko zobaczyć efekt swoich starań? Fitness w domu jest ciekawą alternatywą dla ćwiczeń na siłowni. Pozwala na zrelaksowanie się w zaciszu domowym, wpływa na cały organizm, pozwala na utrzymanie nienagannej sylwetki, a także zwiększa odporność i wydolność. Warto już dziś sięgnąć po sprzęt oferowany przez firmę CASADA.

Blog Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *