Co możesz zyskać dzięki Versum

Nowoczesna firma usługowa nie może obyć się bez funkcjonalnej aplikacji zarządzającej jej działaniem. Już dawno skończyły się czasy, gdy wszystko zapisywano w papierowych terminarzach. System Versum jest aplikacją, która z powodzeniem je zastępuje. Co dzięki niej możesz zyskać?

Większą liczbę stałych i nowych Klientów

Dzięki rozbudowanym funkcjom gratyfikacji stałych Klientów, możesz mieć ich jeszcze więcej. A jak wiadomo, to oni są motorem napędowym Twojego brandu. Oczywiście Versum nie zapomina również o nowych klientach. Specjalnie dla nich, stworzono w obrębie tego systemu narzędzie do rezerwacji wizyty drogą internetową. To właśnie rezerwacje online decydują o większej dostępności Twojej firmy dla nowych Klientów. I właśnie dlatego warto z tej opcji skorzystać!

Lepiej zorganizowany controlling

System Versum pozwala zoptymalizować kontrolę nad firmą, zarówno w czasie rzeczywistym, jak też w znacznie dłuższych interwałach czasowych. Rozszerzone menu statystyk sprawi, że możliwa będzie bardziej zaawansowana kontrola zarówno poszczególnych wydatków, jak też przychodów. Co więcej – dzięki systemowi Versum będziesz mógł o wiele lepiej kontrolować efektywność pracy swojego zespołu.

Pogłębianie relacji z klientami

Dzięki systemowi Versum możesz jeszcze lepiej poznawać swoich klientów i dopasowywać usługi do ich konkretnych wymagań. Zadowolony klient nie zakończy swojej relacji z Tobą wyłącznie na jednej wizycie. Będzie on chciał ponownie skorzystać z usług, może całkiem nowych. Pamiętaj, że to Ty jesteś profesjonalistą w swoim fachu i to Ty masz go nakierować na tą jedną konkretną, pasująca dla niego usługę. System Versum może okazać się w tym bardzo pomocny.

Pamiętaj również o tym, że dzięki Versum oszczędzasz. Kupujesz gotową aplikację, dostosowujesz ją do swoich potrzeb i optymalizujesz pod kątem prowadzenia własnej działalności. Nie płacisz za dodatkowe funkcje lub rozszerzenia. Płacisz wyłącznie za konkretne terminarze.

Rezerwacja oline

Antoni Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *