Co możesz zyskać dzięki Versum

Nowoczesna firma usługowa nie może obyć się bez funkcjonalnej aplikacji zarządzającej jej działaniem. Już dawno skończyły się czasy, gdy wszystko zapisywano w papierowych terminarzach. System Versum jest aplikacją, która z powodzeniem je zastępuje. Co dzięki niej możesz zyskać?

Większą liczbę stałych i nowych Klientów

Dzięki rozbudowanym funkcjom gratyfikacji stałych Klientów, możesz mieć ich jeszcze więcej. A jak wiadomo, to oni są motorem napędowym Twojego brandu. Oczywiście Versum nie zapomina również o nowych klientach. Specjalnie dla nich, stworzono w obrębie tego systemu narzędzie do rezerwacji wizyty drogą internetową. To właśnie rezerwacje online decydują o większej dostępności Twojej firmy dla nowych Klientów. I właśnie dlatego warto z tej opcji skorzystać!

Lepiej zorganizowany controlling

System Versum pozwala zoptymalizować kontrolę nad firmą, zarówno w czasie rzeczywistym, jak też w znacznie dłuższych interwałach czasowych. Rozszerzone menu statystyk sprawi, że możliwa będzie bardziej zaawansowana kontrola zarówno poszczególnych wydatków, jak też przychodów. Co więcej – dzięki systemowi Versum będziesz mógł o wiele lepiej kontrolować efektywność pracy swojego zespołu.

Pogłębianie relacji z klientami

Dzięki systemowi Versum możesz jeszcze lepiej poznawać swoich klientów i dopasowywać usługi do ich konkretnych wymagań. Zadowolony klient nie zakończy swojej relacji z Tobą wyłącznie na jednej wizycie. Będzie on chciał ponownie skorzystać z usług, może całkiem nowych. Pamiętaj, że to Ty jesteś profesjonalistą w swoim fachu i to Ty masz go nakierować na tą jedną konkretną, pasująca dla niego usługę. System Versum może okazać się w tym bardzo pomocny.

Pamiętaj również o tym, że dzięki Versum oszczędzasz. Kupujesz gotową aplikację, dostosowujesz ją do swoich potrzeb i optymalizujesz pod kątem prowadzenia własnej działalności. Nie płacisz za dodatkowe funkcje lub rozszerzenia. Płacisz wyłącznie za konkretne terminarze.

Rezerwacja oline

Antoni Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *