Jakie są rodzaje flag reklamowych

Flagi to doskonały sposób na promocję Twojej firmy – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Flagi reklamowe są łatwe w montażu i idealnie nadają się do przyciągnięcia uwagi ludzi i przekazania im Twojej wiadomości. Flagi biznesowe można wykorzystywać na wiele sposobów. Możesz umieścić je na zewnątrz swojej firmy, ustawić wewnątrz biura, uczynić je częścią ekspozycji targowej lub użyć ich podczas następnej imprezy na świeżym powietrzu. Jeśli używasz ich na zewnątrz, będą trzepotać na wietrze, pomagając przyciągnąć wzrok ludzi do Twojej wiadomości.

Producent flag reklamowych, firma MagDal daję gwarancję, iż otrzymasz produkt wysokiej jakości, który będzie dobrze reprezentował markę. Flagi są drukowane na najwyższej jakości sprzęcie.

Flagi są świetną opcją dla różnych zastosowań, ale skąd wiesz, który rodzaj jest odpowiedni dla Ciebie? Istnieją różne rodzaje flag. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Kształt flagi

Najbardziej oczywistą różnicą pomiędzy różnymi flagami jest ich kształt. Istnieje kilka różnych kształtów flag reklamowych. Przyjrzyjmy się tym kształtom flag.

FLAGI PIONOWE

Flagi proste mają klasyczny kształt, który charakteryzuje się prostą pionową krawędzią. Strona przymocowana do masztu jest w większości prosta. Prosty styl flagi ma łatwiejszy do wykonania projekt, który daje znaczną ilość miejsca, na którym można wydrukować swój projekt, a jednocześnie przyciąga wzrok.

FLAGI FASADOWE

Flaga fasadowa jest najprostszym z rodzajów flag, a także daje najwięcej miejsca na umieszczenie wiadomości. Flagi fasadowesą prostokątne i mają dłuższe krawędzie pionowe i krótsze krawędzie poziome. Styl jest podobny do stojącego banera reklamowego. Maszt biegnie wzdłuż jednej strony flagi, a na górze znajduje się pręt, który utrzymuje flagę w miejscu. Jeśli zależy Ci na prostym projekcie z dużą ilością miejsca na grafikę.

FLAGI W KSZTAŁCIE PIÓRA

Flagi z piórami mają elegancką, gładką konstrukcję, która nadaje im wyrafinowany charakter. Kształt flagi jest, jak sama nazwa wskazuje, podobny do pióra. Podobnie jak w przypadku flagi prostej, jest ona w większości prosta wzdłuż boku, gdzie znajduje się maszt, a następnie zakrzywia się na górze. Flaga jest również wygięta w podobnym stopniu na dole, choć nie ma tam masztu. Ta flaga oferuje unikalny styl, który przyciągnie uwagę ludzi, gdy będą przechodzić obok.

Jaki rodzaj flagi reklamowej jest dla Ciebie najlepszy? Należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

Ile miejsca potrzebujesz: Kiedy decydujesz się na unikalny styl, zazwyczaj rezygnujesz z części przestrzeni, którą mógłbyś wykorzystać do wydrukowania grafiki. Prostszy projekt, z drugiej strony, ma mniej zakrętów, dając więcej miejsca na projekt. Będziesz musiał wybrać, czy chcesz dać pierwszeństwo stylowi, czy przestrzeni komunikacyjnej. Obie cechy mają swoje zalety, więc wybór zależy od Twoich preferencji. Jeśli zależy Ci na prostszym projekcie z większą ilością miejsca, wybierz opcję prostą lub krawędziową. Jeśli chcesz bardziej przyciągający wzrok kształt, wybierz pióro lub łezkę flagi.

Mati Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *