Miejsce na ziemi jak raj

Mazury to miejsce, które zachwyca niezależnie od pory roku. Zawsze znajdziemy tu ciszę, spokój oraz piękną przyrodę. W okresie wiosny Mazury sprzyjają pieszym wycieczkom, w czasie lata – kąpielom w jeziorze, a zimą zachwycają ich szerokie i niezwykle dzikie obszary. Mazury są również piękne na jesień, kiedy tutejsze drzewa mienią się wszystkimi odcieniami czerwieni, żółci i brązu. Najbardziej właściwym miejscem do spędzenia niezapomnianych wakacji na tutejszych terenach jest hotel nad jeziorem Mazury. Takie położenie posiada właśnie obiekt Mazurski Raj, którego goście codziennie budzą się w pokojach z widokiem na przepiękne jezioro Bełdany.

Ciekawa oferta i interesująca okolica

Mazurski Raj to wakacyjna przystań, która przypadnie do gustu każdemu. Obiekt oferuje różnorakie opcje noclegowe: pokoje, apartamenty oraz wille. Goście zawsze mogą znaleźć coś dopasowanego do ich potrzeb. Wokół hotelu znajduje się przepastny ogród, którym można swobodnie wypocząć. To jednak nie wszystko – bliskość jeziora umożliwia wszystkim osobom, które nocują w Mazurskim Raju, skorzystanie z portu. Posiada on 30 miejsc do stacjonowania jachtów. Do tego w pobliżu znajduje się prywatna plaża. W porcie działa również wypożyczalnia sprzętu wodnego, dzięki której wielu może rozpocząć swoją przygodę z danym rodzajem aktywności fizycznej.

Nie tylko estetyczne, ale również smakowe walory

Teren Warmii i Mazur cechuje się nie tylko przepiękną przyrodą. Na tych terenach wykształciła się również wspaniała kuchnia, dla której inspiracją są składniki dostępne w regionie. Mazurska gastronomia słynie ze świetnych ryb oraz dań z dodatkiem grzybów. Dla tych, którzy chcą zagłębić się w jej smaku, hotel Mazurski Raj przygotował specjalną okazję. Na terenie obiektu można spróbować oryginalnych dań lokalnych, a restauracja Tawerna jest miejscem, gdzie zawsze znajdzie się smaczna i świeża ryba. Oprócz tego w obiekcie działa restauracja Malinka, a także kawiarnia i klub nocny. Tak szeroka oferta na pewno zadowoli każdego z gości.

net Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *