Więcej klientów w agencji ubezpieczeniowej

Pozyskiwanie nowych klientów dla agencji ubezpieczeniowej jest bardzo ważne. Na co dzisiaj zwraca uwagę klient? Na pewno na cenę polisy oraz na czas, jaki musi poświęcić, aby ją otrzymać. Można jedno i drugie sobie połączyć. Zainteresowane agencje mogą skorzystać ze sztucznej inteligencji. Opis takiej aplikacji znajdziemy na stronie agentbot.pl i na pewno warto tam zajrzeć. Przekonamy się, że za niewiele pieniędzy można wybrać sobie bota, który za nas będzie szukał ofert dla klientów. Całość została stworzona w taki sposób, aby dawała nam możliwość w bardzo krótkim czasie znalezienia ubezpieczenia. 

Jak wpisywać dane do agentbot

  • można to robić ręcznie,
  • można wykorzystać aplikację mobilną i zrobić skan kodu znajdującego się w dowodzie rejestracyjnym.

Jedna i druga metoda jest dobra z tym, że ta druga znacząco wpływa na szybsze wyszukiwanie ofert, jakimi jest zainteresowany klient. Jeśli chodzi o szukanie dokładnego przebiegu to wtedy można skorzystać rządowych stron gdzie takie dane są dostępne. Mając VIN, numer rejestracyjny i datę pierwszej rejestracji bez problemów można będzie to wszystko sobie sprawdzić. Przyspieszy to cały proces szukania takiego ubezpieczenia, jakiego od nas oczekuje klient.

Krótki czas wyszukiwania ofert z wielu towarzystw ubezpieczeniowych

Bez problemów można będzie wyszukać oferty z kilkunastu różnych firm. Zrobimy to w mgnieniu oka. Wystarczy kilkanaście sekund i już cała oferta wyświetla się na ekranie. Teraz przyszedł czas, aby dopracować ofertę pod konkretnego klienta. Można zmienić różne parametry, dodać jakieś ubezpieczenie. Dla przykładu można zmienić pakiet Assistance czy autocasco. To wszystko jest łatwe i nawet osoba, która dopiero, co zaczyna przygodę w nowej pracy, jako agent ubezpieczeniowy na pewno sobie z tym szybko poradzi.  Trzeba wykorzystywać w pracy sztuczną inteligencję, bo w ten sposób można zyskać więcej klientów. Jeśli mamy więcej klientów to mamy wyższe zarobki i zawsze jesteśmy lepsi od konkurencji, a na tym nam zależy. 

Mati Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *