Czym doświetlić lustro – odpowiednie kinkiety

Kinkiet nad lustro najczęściej jest montowane w łazience tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe oświetlenie, np. przy goleniu lub myciu zębów. Kinkiet może być umieszczony, jako dodatkowe oświetlenie nad lustrem toaletki lub w przedpokoju, gdzie zazwyczaj światło pada od góry, tworząc cienie. W miejscach gdzie zakładamy odzież wierzchnią typu płaszcze i kurtki, jest zazwyczaj mało światła a dodatkowy kinkiet nad lustrem będzie bardzo wskazany. Docenią to na pewno odwiedzający nas goście i członkowie rodziny. 

Więcej światła w stylowym wnętrzu

Odpowiednio zaaranżowane dodatkowe oświetlenie lustra, wprowadzi do pomieszczenia więcej światła, ponieważ zostanie ono dodatkowo odbite od tafli lustra. Uzyskanie takiego efektu wizualnego sprawi, że pomieszczenie nabierze bardziej eleganckiego charakteru. Jest to bardzo tani a zarazem niezwykle efektowny sposób na stworzenie tajemniczej atmosfery. Pięknie zaprojektowany kinkiet, oraz odbite światło sprawią, że pomieszczenie będzie wydawało się większe i bardziej stylowe.

Prostota i minimalizm 

Szczególnie ciekawym produktem designerskim, dostępnym pod adresem 

https://boxlab.pl/kinkiet-nad-lustro

, są kinkiety nad lustro. Kinkiety posiadają cofniętą do wnętrza przysłonę, dzięki temu pasek ledowy nie razi osoby stojącej przed lustrem. Tak zamontowane światło zapewnia bezpieczeństwo dla oczu i pełny komfort użytkowników. Dodatkową charakterystyką jest stylistyka pełna prostoty i minimalizmu. Na pewno kinkiet nad lustro jest takim elementem wystroju wnętrza, który nadaje mu stylowego wdzięku nie zaburzając prostoty i minimalistycznego wyglądu.

Główne cechy kinkietów

Należy zaznaczyć, że kinkiety dostępne są w dużej gamie wzorów oraz rozmiarów. Kinkiety nad lustro można dobrać w zależności od jego wielkości. Lustra duże na pewno będą potrzebowały kinkietów o większej rozpiętości punktów świetlnych, z zachowaniem odpowiednich proporcji. Kinkiety nad lustro posiadają wiele ważnych cech, takich jak:

– poprawę funkcjonalności lustra,

– lekki i prosty design pasujący do każdego wnętrza,

– trwałą i solidną konstrukcję obudowy,

– oświetlenie o różnym natężeniu oraz barwie światła. 

Mati Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *