Ekstremalne prezenty ślubne – czy wypada obdarować nimi nowożeńców

Ślub, mimo że jest doniosłym momentem w życiu dwojga ludzi nie oznacza wcale, że prezenty, które otrzymają od bliskich osób, zaproszonych na to wydarzenie muszą mieścić się w ramach utartych od lat. Zwykle podarunki ślubne ściśle łączą się się z wyposażeniem nowożeńców w niezbędne przedmioty, mające służyć do wspólnego odtąd życia. Na szczęście coraz częściej pomysły gości dalece odbiegają od utartych szablonów, a państwo młodzi, oprócz zadowolenia z prezentów rzeczowych, mogą liczyć na chwilę relaksu, połączonego z adrenaliną.

Jak wybrać ekstremalny prezent i komu można go podarować

Takie prezenty ślubne doskonale sprawdzą się w przypadku, gdy para młoda jest dość blisko z osobą obdarowującą. Znajomość ich upodobań jest bowiem kluczowa podczas wyboru. Jeśli wiemy, że jedno z nowożeńców ma lęk wysokości lub bliższy jest jej wypoczynek w spa, niż lot balonem, nie warto inwestować w tego typu upominek. Ważne jest, by przede wszystkim sprawił on radość obojgu, a nie tylko jednej osobie lub odbiegał od ich zainteresowań. Do najpopularniejszych voucherów na ekstremalne doznania należą:

  • skok na bungee
  • skok ze spadochronem
  • strzelanie dla dwojga
  • lot nad wodą
  • lot helikopterem
  • spływ kajakiem dla dwojga
  • wizyta w escape roomie

Tego typu prezenty, nie dość, że z pewnością będą niepowtarzalne, to dodatkowo sprawią, że po trudach związanych z przygotowaniem ślubu i wesela, młode małżeństwo ma szansę odciąć się trochę od problemów i poddać się odrobinie szaleństwa. Nieraz takie atrakcje przekładane są na później z braku czasu, funduszy, może dlatego, że są pilniejsze wydatki, a takie prezenty ślubne bywają właśnie bodźcem do tego, by się temu szaleństwu poddać w dowolnym terminie, gdyż vouchery można wykorzystać w czasie, który odpowiada obdarowanym nimi osobom.

Prezent z dodatkiem adrenaliny pamiątką na całe życie

Podarunek na ślub wcale nie musi być praktyczny, może dostarczyć za to niezwykłych wspomnień. Po latach wspólnego życia świetnie będzie usiąść przy filiżance kawy, wyjąć ślubne albumy i przypomnieć sobie, jakich fantastycznych przeżyć dostarczył ten najważniejszy w życiu dzień. 

Mati Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *