Jak regulować wysokość mebli dla swoich potrzeb

Na pewno wiele osób ma problemy z regulacją mebli, bo wszystko miało być wymierzone super, ale okazało się, że nie do końca tak jest. Teraz albo trzeba coś podłożyć, co będzie mało estetyczne albo trzeba będzie znaleźć inne bardziej praktyczne rozwiązanie. Na rynku znajdziemy regulator wysokości, który prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Można go w łatwy sposób dopasować do mebli jaki posiadamy albo będziemy posiadać. 

Zalety regulatora wysokości

Jest to wkładka, która posiada specjalny gwint i stopkę. To właśnie tą stopkę można będzie w łatwy sposób regulować. Pozwala to na idealne dopasowanie wysokości. Zakres regulacji takiej stopki jest bardzo duży, bo może to być nawet dwadzieścia milimetrów. Jeśli chodzi o obciążenie to jest bardzo duże, bo taki regulator wytrzyma nawet trzysta kilogramów. To wszystko dzięki zastosowaniu przy produkcji bardzo wytrzymałych materiałów. Producent zadbał o to, aby stopka z możliwością regulacji gwarantowała na bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

Cena zależna od zamawianej ilości

W przypadku regulatorów wysokości cena będzie zależna od tego ile ich zamawiamy. Jeśli będzie to dwadzieścia pięć sztuk to cena będzie najwyższa, co nie oznacza, że będzie wysoka. Takie regulatory z założenia wiele nie kosztują. Z tym, że jeśli zamówimy sto sztuk to można zaoszczędzić nawet połowę ceny w porównaniu z dwudziestoma pięcioma. Warto, zatem sobie wszystko przemyśleć i wybrać taką ofertę, jaka będzie dla nas najbardziej korzystna. Im więcej zaoszczędzimy tym bardziej będziemy z zakupów zadowoleni. 

Mati Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *