Zalety stelaży podtynkowych

We współcześnie zaaranżowanych łazienkach coraz częściej montuje się przybory sanitarne na podtynkowych stelażach. Stanowią one bardzo wygodny zamiennik dla tradycyjnej, kompaktowej ceramiki. Podtynkowe stelaża podzielić można ze względu na sposób instalacji oraz konstrukcję. Wyróżnia się stelaże do zabudowy suchej oraz mokrej. Mogą one się różnić również przeznaczeniem, na przykład bidetowym, ustępowym, umywalkowym, czy pisuarowym. Wyróżnia się także zastosowanie do baterii podtynkowych i natynkowych.

Za pomocą stelaży podtynkowych zamontowana może zostać armatura kwasoodporna różnego rodzaju. Do najciekawszych modułów sanitarnych na rynku zaliczają się modele posiadające wbudowaną spłuczkę natynkową. W dziedzinie takiej, jak armatura nierdzewna sklep zajmujący się sprzedażą tego typu osprzętu posiada w swojej ofercie wiele modeli wyposażonych w tę funkcjonalność. Moduły te mogą pełnić funkcję rezerwuaru lub stelaża do miski podwieszanej. Zazwyczaj wykonane są z aluminium oraz szkła hartowanego.

Chociaż produkt ten bywa stosunkowo kosztownym wydatkiem,  może bardzo skutecznie odmienić wygląd łazienki bez konieczności przeprowadzania kosztownych, długotrwałych i uciążliwych prac remontowych. W przypadku osprzętu takiego jak armatura nierdzewna hurtownia zajmująca się sprzedażą modułów sanitarnych posiada bardzo bogatą ofertę. Urządzenia tego typu można podłączyć do bieżącej instalacji, dzięki czemu nie jest konieczna bezpośrednia ingerencja w strukturę wykończeniową ściany łazienkowej.

HannaPanna Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *