Cienie i worki pod oczami

Bardzo wiele osób boryka się z cieniami i workami pod oczami. Czasami są one spowodowane zmęczeniem albo uwarunkowane genetycznie. W tym drugim przypadku wyeliminowanie ich będzie trudniejsze, ale możliwe.

Sposoby ma pozbycie się cieni i worków pod oczami

Jak usunąć cienie pod oczami? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Pierwszym sposobem będzie użycie kwasu hialuronowego, który jest często używany do zabiegów medycyny estetycznej. Użycie tej substancji jest bezpieczne dla naszego organizmu, ponieważ ona naturalnie występuje w naszym ciele. Preparat rozprowadzi się w dolinie łez, w której występują zasinienia. Wprowadzany jest za pomocą niewielkiej kaniuli. Zabieg nie jest bolesny, ale żeby zwiększyć komfort pacjenta, poddaje się go miejscowemu znieczuleniu. Ta kuracja trwa kilkanaście minut i przynosi wspaniałe efekty. Dzięki niej nie tylko zlikwidujemy zasinienia, ale również nawilżymy skórę w okolicy oka.

Cienie pod oczami można zredukować również za pomocą lasera frakacyjnego CO2. Podczas tego zabiegu używa się fal ultradźwiękowych, które stymulują komórki. Dzięki temu cienie znikają, a skóra zostaje odpowiednio wypełniona. Zabieg również nawilża i ujędrnia okolicę oczu. Efekty po nim utrzymują się nawet dwa lata.

Innym sposobem jest zastosowanie osocza bogatopłytkowego, które pozyskuje się z krwi pacjentki. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ używa się do niego naturalnych substancji. Po tym zabiegu skóra będzie nawilżona, wypełniona, a cienie pod oczami znikną.

Worki pod oczami również są częstą zmorą wielu osób. Możemy skutecznie się ich pozbyć dzięki radiofrekwencji mikroigłowej. Ten zabieg poprawi mikrokrążenie wokół oczu, dlatego nasza skóra będzie zregenerowana, a worki znikną. Dodatkowo pobudzi on do pracy kolagen, który wyeliminuje cienie pod oczami. Zabieg wykonuje się za pomocą głowicy, która posiada niewielkie igły, które nakłuwają naszą skórę w odpowiedni sposób. Gdy znajduje się ona w naszym ciele, podgrzewa tkanki, które mają się odbudować.

Blog Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *