Na pomoc wypadającym włosom – czy tabletki powstrzymają ten proces

Włosy wypadają każdego dnia i nie jest to niczym niezwykłym, pod warunkiem, że nie przekraczają określonej ilości. Jeśli dziennie gubimy więcej, niż ponad sto włosów, wtedy możemy mówić o problemach z nadmiernym wypadaniem i należy nie tylko szukać przyczyn, ale i ich rozwiązania. Z pomocą przychodzą tabletki, które odbudowują strukturę włosa i inicjują te nowe do wzrostu. Z czego się składają i na jakie rezultaty można liczyć?

Biotyna i rośliny, które mają dobroczynny wpływ na włosy

Naturalne ekstrakty roślinne, poza tym, że są bezpieczne podczas stosowania, to mają niezwykłe właściwości, jeśli chodzi o pobudzenie włosów do wzrostu i ich zdrowy wygląd. Najczęściej są to:

  • Lucerna siewna
  • Pokrzywa zwyczajna
  • Skrzyp polny
  • Kiełki groszku zielonego
  • Owoce czarnego pieprzu

W połączeniu z witaminami i biotyną stanowią świetną mieszankę, która kompleksowo dba o kondycję włosów. Te właśnie składniki znajdują się w tabletkach Locerin, o właściwościach których można więcej przeczytać na stronie: https://vesmed.pl/locerin/.  Ich działanie można zauważyć już po kilku tygodniach stosowania. Dzięki regularnemu stosowaniu cebulki włosów zostają odbudowane, a włosy rosną lepiej.

Wygodna forma zażywania tabletek na wzrost włosa

Zaburzenie cyklu życia włosa może mieć różne przyczyny. Najczęściej są one związane z niewłaściwą gospodarką hormonalną lub mieć podłoże genetyczne. Często niewłaściwa pielęgnacja codzienna włosów, wymagająca użycia suszarki, prostownicy lub lokówki również ma duży wpływ na złą kondycję włosów. W przeciwieństwie do innych preparatów, w postaci wcierek, odżywek, herbatek ziołowych, użycie suplementów, takich jak właśnie Locerin, jest wygodniejszą formą dbania o włosy. Wystarczy zażyć dwie kapsułki dziennie, by produkt działał właściwie. Takie działanie „od środka” często okazuje się dużo skuteczniejsze, niż to zewnętrzne. Aby cieszyć się pięknymi, zdrowo wyglądającymi włosami, wcale zatem nie potrzeba wiele. 

Mati Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *