Czy warto zakupić gofrownicę bąbelkową

Gofrownica bąbelkowa to takie urządzenie, które służy do wypiekania gofrów. Wafelki wypiekane z pomocą tego sprzętu posiadają charakterystyczną strukturę w postaci okrągłych, nieco wypukłych bąbelków. Takie gofry zawsze pięknie i apetycznie się prezentują. Co więcej bardzo często posiadają większą powierzchnię, niż tradycyjne oraz są bardziej chrupiące. Urządzenie to jest proste w obsłudze i doskonale sprawdza się zarówno w prywatnych domach, jak i wielu lokalach gastronomicznych w których to są serwowane gofry.

Gofrownica bąbelkowa – a przyrządzanie wyjątkowych gofrów

Obecnie gofry typu bubble są ogromnym hitem. Ich pieczenie jest możliwe wówczas, gdy na wyposażeniu naszej kuchni znajduje się gofrownica Bubble, zwana powszechnie bąbelkową.

Zakup takiego urządzenia to bardzo dobry pomysł na długie lata. Tego typu gofrownice są bowiem bardzo trwałe oraz niezawodne podczas użytkowania. Doskonałym wyborem jest sprzęt oferowany przez INVEST HORECA. Ten znany na rynku producent oferuje wysokiej jakości gofrownice, dzięki którym pieczenie tych słodkich wafelków jest bardzo proste oraz zawsze udane. Wystarczy przyrządzić odpowiednie ciasto, wylać je do formy i upiec a później nie pozostaje nic innego jak delektować się pysznym smakiem gofrów. Smakują one wyśmienicie jeśli są podane na słodko z bitą śmietaną, owocami w żelu oraz z polewą o wybranym smaku. Gofry bubble można także przyrządzać na słono, na przykład z warzywami i żółtym serem.


Gofrownice bąbelkowe – budowa i charakterystyka

Wybór tego typu sprzętu jest ogromny. Zaopatrując się w sprzęt od znanego producenta, można mieć pewność że posłuży on niezawodnie przez bardzo długo. Oferowane na rynku gofrownice posiadają bardzo trwałą obudowę wykonaną z odpornej na korozję stali nierdzewnej.

Ich płyty grzewcze są z aluminium – metalu doskonale rozprowadzającego ciepło. Dużą zaletą bąbelkowych gofrownic jest posiadanie teflonowej powłoki, która zapobiega przywieraniu się ciasta. Wyjęcie wafelków z takiej gofrownicy jest zawsze bardzo proste. Płyty grzewcze są wyposażone w specjalny rant, który podczas pieczenia zapobiega wylaniu się ciasta. Z kolei wygodne rączki pozwalają obracać płytę, w celu równomiernego rozprowadzenia ciasta.

Wiele oferowanych na rynku gofrownic bąbelkowych posiada bardzo wydajny element grzewczy z termostatem oraz z płynną regulacją temperatury. Z pomocą tych niezawodnych urządzeń można wypiekać sześciokątne gofry o charakterystycznej, bąbelkowej strukturze. Z wierzchu są one chrupiące, a w środku zawsze bardzo mięciutkie.

Obecnie tego typu gofrownice są powszechnie wykorzystywane w kawiarniach, mobilnych barach, eleganckich restauracjach oraz w wielu firmach cateringowych.

Mati Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *