Karty paliwowe dopasowane do Twojej firmy

Myślisz o zamówieniu karty paliwowej, ale nie wiesz, na którą dokładnie się zdecydować? Karty flotowe różnią się od siebie, dlatego warto się dokładnie zastanowić nad wyborem . Najważniejsze, by była ona dopasowana do potrzeb i specyfiki Twojej firmy. Dlatego dobrze zwrócić uwagę na ofertę firmy FLOTEX POLSKA.

Karta dla dużych i małych firm

Jedne firmy dysponują ogromną flotą pojazdów, inne zaledwie kilkoma, a niektóre wyłącznie jednym pojazdem służbowym. Niestety oferty dużych koncernów są rzadko korzystne dla małych firm. Inaczej jest w przypadku oferty od FLOTEX POLSKA. Umożliwia ona dopasowanie karty paliwowej do swoich potrzeb. Może być ona wydana na konkretnego kierowcę bądź określony numer rejestracyjny lub po prostu na firmę. Proces zamówienia karty odbywa online. Firma nie wymaga od swoich nowych on jednocześnie przedstawiania żadnych gwarancji bankowych czy ubezpieczeniowych. Wystarczy wypełnić wniosek online i przesłać skany dokumentów rejestrowych firmy.

Jedna karta i wiele korzyści

Karta flotowa umożliwia bezgotówkowe tankowanie i gromadzenie punktów lojalnościowych na stacjach ORLEN, Bliska, BP, Shell oraz AMIC. Z kolei usługa Mapa cen pozwala na porównanie kosztów oleju napędowego na stacjach, na których klienci FLOTEX POLSKA tankowali w przeciągu ostatnich 14 dni. Karta pozwala na łatwe monitorowanie wydatków i błyskawiczny wgląd w historię transakcji. Jednocześnie ogranicza do niezbędnego minimum biurokrację związaną z rozliczaniem kosztów paliwa. Raz na miesiąc wystawiana jest faktura zbiorcza, co znacznie ułatwia zarządzanie procesami księgowymi. Właściciele kart liczyć mogą także na różne usługi dodatkowe. Pozwalają one na opłacanie bramek autostradowych na terenie całego kraju (autostrady A1, A2 I A4), opłacenie postoju poprzez smartfon w płatnych sferach parkingowych ponad 50 miast Polski (mobiParking), realizację transakcji flotowych za użyciem aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze (mFlota) czy korzystanie z urządzeń GPS w pojazdach osobowych, ciężarowych, a nawet różnego typu maszynach budowlanych.

Karta paliwowa od FLOTEX POLSKA to wygodny, bezpieczny i szybki sposób na zakupy paliwa na ponad 3 700 stacjach ORLEN, Bliska, BP, Shell oraz AMIC na terenie całej Polski! Karta pozwala na usprawnienie płatności oraz ułatwienie zarządzania transakcjami. Kierowcy z pewnością docenią jak wiele korzyści przynoszą im usługi takie jak mobiParking czy mFlota. Co więcej, kartę można idealnie dopasować do specyfiki firmy i sposobu jej funkcjonowania.

Mati Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *